کامپوزیت های شیشه ای فلزی برای لوازم جانبی انحصاری هواپیما

کامپوزیت های شیشه ای فلزی در لوازم جانبی گران قیمت هواپیما برای افزایش شکل پذیری و دوام قطعات استفاده می شود. پردازش این کامپوزیت ها بسیار دشوار است زیرا در هوای آزاد به شدت اکسید می شوند و بسیار چسبناک هستند. از شیشه فورج برای ساخت قطعات پیچیده برای مقاومت در برابر شرایط نامطلوب استفاده می شود. چندین صنعت شیشه وجود دارد که بر روی عایق شیشه برای مواد فورج کار می کنند زیرا مشتریان روز به روز در حال افزایش هستند.

طرح های شیشه ای پیچیده و ظریف را می توان از شیشه اکستروژن ساخت. لوله های سیلیکونی شیشه ای ساخته شده از شیشه فورج منحصراً در انواع کاربردهای پزشکی استفاده می شود. این لوله‌های پزشکی تخصصی کمی گران‌تر از لوله‌های معمولی هستند، اما قوی و مستحکم هستند. روان کننده های آهنگری برای صنعت هواپیما از ارزش بالایی برخوردار هستند و تقاضای زیادی برای شیشه های گالوانیزه فورج در این صنعت وجود دارد. گرافیت، MoS2، شیشه و مواد مصنوعی همراه با آلیاژهای مختلف برای به دست آوردن لوازم جانبی قوی هواپیما استفاده می شود.

دوغاب و پودر شیشه در فرآیندهای روانکاری برای پروژه های بزرگ هواپیما و ساخت و سازهای ساختمانی استفاده می شود. پوشش های شیشه فورج بر روی فولاد ضد زنگ استفاده می شود که یک فلز حیاتی در صنعت هواپیماسازی است. آهنگری شیشه ها و فلزات مختلف باعث بهبود شکل پذیری مواد می شود. از شیشه های ساخته شده برای طراحی دروازه های ورودی شیشه ای پیچیده، ساختمان ها و مجتمع های خرید استفاده می شود. شیشه های ظریف در ساخت قفسه ها، درهای صفحه زرهی، شیشه های پنجره، آینه های آفتابگیر رنگی و موارد دیگر استفاده می شود.

جدیدترین نرم افزار CAM-CAD برای دستیابی به حتی پیچیده ترین پروژه های ساختمانی که چند سال پیش نمی توانست به آن فکر کنید استفاده می شود. انواع شیشه های اکستروژن، لعاب های نسوز و شیشه های عایق توسط مهندسان شیشه همراه با سایر فلزات ساختمانی برای بهترین پروژه های شیشه ای استفاده می شود. شیشه فورج دارای ذخایر برای ایجاد شیشه های بدبینانه از ضخامت 6 میلی متر تا 19 میلی متر تا BS6206 است. مهندسین با استفاده از جدیدترین تجهیزات اسکن CNC و طراحی دقیق، موفق به تولید الگوها و نقشه ها برای اهداف تولید می شوند.
Should you loved this post and you would want to receive details with regards to آگاهی گلس kindly visit our own web-page.
شیشه های لمینت با ضخامت حدود 6.4 میلی متر و 13.5 میلی متر ایمنی و امنیت را به BS6206 و BS5544 در کارهای ساختمانی ارائه می دهد.

شیشه عایق فورج بسیار گران است بنابراین فقط در پروژه های گران قیمت استفاده می شود. مراکز خرید بزرگ، رستوران‌ها و فروشگاه‌های صنعت موتور از قاب‌های شیشه‌ای دست‌کاری شده استفاده می‌کنند تا مشتری بتواند دیدی نسبت به محصولات فروش داشته باشد. این مجتمع ها با درها و دیوارهای شیشه ای شفاف و شفاف به نظر می رسند. تمیز کردن شیشه نیز بسیار آسان است. مواد شیمیایی مختلفی در بازار برای پاک کردن لکه های شیشه وجود دارد. شما به سادگی باید آن ماده شیمیایی را اسپری کنید و با برس های نرم تمیز کنید تا ظاهری براق داشته باشید. شیشه ریز دارای ویژگی های بسیاری است که آن را به روان کننده فورج فوق العاده و روان کننده های حلقه نورد تبدیل می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *